מכונות שיוף לציפורנים
  ג'ל לק
  ראשי שיוף
  שעוות
  איפור קבוע
  פדיקור ומניקור
  מנורות לציפורניים
  אבקות לציפורניים
  קישוטים לציפורניים
  נוזלים לציפורניים
  מכחולים לציפורניים
  ריהוט לציפורניים
  חד פעמי לציפורניים
  מוצרי קוסמטיקה טבעית
  ציוד לבניית ציפורניים
  מיכשור חשמלי לציפורניים
  לקים
  Credo
 
 
  קורס בניית ציפורניים
  עיצוב גבות
  קוסמטיקאיות
  איפור
  פדיקור/מניקור
  איפור קבוע
  עיצוב ציפורניים
   
 
 

מכונות שיוף לציפורניים

שיוף ציפורניים:

כל אישה רוצה שציפורניה יראו אסטטיות, נשיות ויפות. לכן נשים רבות משייפות את ציפורניהן הטבעיות במקום לפנות ישר לעבר בניית ציפורניים. ניתן לשייף את הציפורנים לצורה עגולה-כלומר הציפורן מקבלת בסופה צורה עגולה, או לצורה מרובעת- כלומר הציפורן מקבלת סופה צורה מרובעת. כל צורה מתקבלת ע"י אופן שיוף שונה. שיוף הציפורניים מביא לצורה יפה יותר של הציפורנייםשיטות שיוף ציפורניים:

שיוף הציפורניים נעשה במספר שיטות. כל אישה תתאים לעצמה את השיטה שהכי טובה לציפורניה שלה. ישנן נשים שמסתדרות יותר עם שיוף הציפורניים ע"י פצירהואחרות יעדיפו שיוף ע"י מכונות שיוף לציפורניים.

שיוף ציפורניים בעזרת פצירה:

פצירת הציפורניים היא למעשה כלי שמטרתו לשפשף את קצוות הציפורנים- שפשוף זה גורם לשחיקה ועיצוב הציפורן. שימוש בפצירה מונע מהציפורניים להתפצל או להישבר וכן מביא לקצוות ציפורניים משויפות וגימור אחיד וחלק של קצה הציפורן. ישנן מספרסוגי פצירה העשויות מחומרים שונים: יש פצירה העשויה מקרטון, זכוכית, פלסטיק ועוד.

שיוף באמצעות מכונות שיוף לציפורניים:

ישנן נשים רבות שיעדיפו לשייף באמצעות מכונות שיוף לציפורניים על פני השיטה המסורתית של פצירה.כך גם מעדיפים באתר NaliDesign.co.il –אתר ידוע בתחום בניית ציפורניים.לפני רכישה של מכונות שיוף לציפורניים רצוי לבחון את הקריטריונים הבאים:
 • ידית אחיזה:ידית האחיזה היאדבר חשוב בכל הנושא של מכונת שיוף ציפורניים והמהווה כשליש ממחיר המכונה עצמה.
   
 • רעש- מכונת שיוף ציפורניים צריכה להרעיש כמה שפחות. לכן מכונה יותר שקטנה אמורה לעלות יותר.
   
 • סוג- מכונת שיוף ציפורניים היא מכונה מוצר לטווח ארוך ולכן יש לוודא טרם קניית מכונת שיוף לציפורניים כי לסוג המכונה יש שם טוב בשוק ושהוא לא מתקלקל תוך זמן קצר.
   
 • יופי-מכוני יופי העוסקים בנושא בניית ציפורניים ובתחום הציפורניים יעדיפו לקנות מכונת שיוף ציפורניים יפה שכן דבר זה משדר יוקרה-דבר המאפשר למקום לדרוש מהמטופל מחיר גבוה יותר עבור טיפול.
   
 • כובד- יש לבחור מכונות שיוף ציפורניים לא כבדה מדי ולא קלה מדי.

מכונות שיוף לציפורניים-טיפים חשובים

לפני רכישה של מכונת שיוף לציפורניים יש תחילה לבחוןשני דברים עיקריים:
 • ממי לקנות?
  תחילה יש לחשוב על ממי לקנות את מכונת שיוף ציפורניים. אפשרות אחת היא לקנות מסוכן בניית ציפורניים.אפשרות שנייה היא לקנות מכונת שיוף ציפורניים בבית ספר לציפורניים.אפשרות שלישית היא לקנות מכונת שיוף לציפורניים מהיבואן עצמו. האפשרות השלישית היא הטובה ביותר מבחינת ראש שקט וביטוחמכונת שיוף ציפורניים.
 • שרות ואחריות-בעת רכישת מכונת שיוף ציפורניים יש לבדוקכי אכן יש עליה אחריות לתקופה. ככל האחריות תהיה יותר ארוכה כך המכונה תשמש את בעליה יותר זמן.
מכונות שיוף לציפורנים היא מכונה המשמשת לטווח ארוך ולכן יש לרכוש אותה לאחר קבלת שיקולים נכונים. באתר  NaliDesign.co.il תוכלי לבחון את מוכנת השיוף ולהיות בטוחה כי משתמשים במכונה הטובה ביותר.
 
מי שמחפשת חומרי שעווה איכותיים, תוכל למצוא בנייל דיזיין סוגי שעוות איכותיים מתוצרתן של החברות המובילות בעולם בתחום הקוסמטיקה.