קורס בניית ציפורניים 
  עיצוב גבות
  קוסמטיקאיות
  איפור
  מניקור/פדיקור
  איפור קבוע
  עיצוב ציפורניים
   
 
  קורס בניית ציפורניים >> ג'ל לציפורניים


תפקידו של ג'ל לציפורניים

אחד החידושים הגדולים ביותר בעולם קוסמטיקת הציפורניים הוא ג'ל לציפורניים אשר מניקוריסטיות ונשים בכל העולם משתמשות בו כיום לצורך טיפוח וטיפול בציפורניים.

מהו ג'ל לציפורניים

ג'ל לציפורניים הינו למעשה ציפוי מאוד גמיש שנועד בכדי להעניק חוזק וטיפוח לציפורניים. משתמשים בג'ל לציפורניים במצבים שבהם הציפורניים פריכות, כסוסות, שבורות וכדומה וזקוקות לשיקום טוב ואיכותי. כיום, ניתן למצוא ג'ל לציפורנים במגוון רב של גוונים לבחירתכם, לרבות ג'ל שקוף לציפורניים, אשר נפוץ ומבוקש מאוד כיום.
באמצעות ג'ל לציפורניים ניתן להאריך אותן ולשחזר אותן בצורה הטובה ביותר באמצעות מריחת הג'ל על הציפורן והינו מתאים לשימוש גם בידיים וגם ברגליים.

מריחת ג'ל לציפורניים אצל מקצוענים בלבד

אם אתם סובלות מציפורניים כסוסות, ציפורניים שבורות או סדוקות וכיוצ"ב ורוצות להגיע למצב של ציפורניים בריאות, מטופחות ויפות, סביר להניח כי מריחת ג'ל לציפורניים זה הדבר האידיאלי ביותר עבורכן. כמו כן, לפני שהנכן ממהרות לרכוש ג'ל לציפורניים רצוי מאוד שתגיעו אל מניקוריסטית/פדיקוריסטית מומחית ותקבלו ייעוץ בנושא. רק אשת מקצוע מוסמכת תוכל להעניק לכם את הייעוץ הטוב ביותר של מה לעשות עם המצב והאם ג'ל לציפורניים ייתן לכם מענה מושלם.
Naildesing מציעה לכן להגיע ולקבל ייעוץ מקצועי מצוות המניקוריסטיות המובילות בארץ. במידה ואכם ג'ל לק ציפורניים יהווה את המענה המושלם, תוכלו לבחור בטיפול ציפורניים מושלם הכולל מריחת ג'ל ציפורניים איכותי ואף תוכלו לרכוש מוצרי ציפורניים לבחירתכן.
ב- Naildesingפועלות במהלך כל שעות היום, מניקוריסטיות מובחרות מהשורה הראשונה בארץ המשתמשות בציוד ובכלים הכי חדישים ואיכותיים שקיימים בשוק, לרבות, החידושים האחרונים בתחום.

מתי משתמשים בג'ל לציפורניים

ישנם מספר מקרים בהם רצוי להשתמש בג'ל לציפורניים, אשר כוללים:
  • הארכת ציפורניים – נשים רבות סובלות מציפורניים קצרות מאוד והן פשוט לא מצלחות להאריך אותן בשום דרך שהיא. ג'ל לציפורניים בשיטת הפיסול המהפכני יוכל לאפשר לכם להאריך ציפורניים בדיוק במקום שבו הן מסתיימות. ג'ל ציפורניים מפסל נמכר בצבע טבעי בדומה לציפורניים וכל כן, מעניק מראה טבעי לחלוטין והכי חשוב הפעולה נעשית בביטחון מוחלט ובאופן שלא מזיק לציפורניים.
  • שיקום ציפורניים – שימוש בג'ל לציפורניים טוב במיוחד לאנשים שסובלים מציפורניים סדוקות או פגועות, שכן תפקידו לשקם אותן ולתת להם להבריא בצורה נכונה.
  • יופי – לא רק לצורך שיקומי, שימוש בג'ל לציפורניים יהיה טוב גם כתחליף ללק מאחר והוא מעניק מראה יפה במיוחד לציפורן ומגיע במגוון רב מאוד של צבעים לבחירה.